Fórum

Region: CZ/SK

Výběr postavy. (Hraní)

Strana 1 / 1

« Zpět na přehled témat

Tak co jak vidíte výběr postavy ? Co je zas vás nejlepší a proč. Jaký styl hraní budete preferovat - pokusit se obsadit přední místa tabulky v dungeonu , lv / staty nebo co největší lv na serveru ? 

15.07.2023, 11:42

Zkoušel jsem Paladina, Temného rytíře a teď hraju nově Pyromága. Přijde mi, že nejvíc hrajou lidi Oceláře, takže toho hrát určitě nechci. Lovec lidí mě moc neláká. I když je tedy pravda, že se mi při souboji s ním stalo, že jsem mu ubral 0. :D Paladin se mi zdá trochu slabší než Temný rytíř, tak budu vybírat mezi ním a Pyromágem. Záleží, zda ještě nedojde k nějakým změnám. Hlavně doufám, že už se pak nebude nic zásadního měnit na postavách v rámci ostrého serveru.

Sice nemám z podobných her zkušenosti, ale budu preferovat styl první místo ve všech statistikách. :D

25.07.2023, 11:50

ocelář je meta

25.07.2023, 18:02

Já budu hrát za temného rytíře protože matematicky je nelepší na podzemka ale jeden z nejhorších na arénu a beruho proto abych vás všechny pře levlil 

28.07.2023, 00:50

Proč si myslíš, že je na arénu špatnej a kdo je podle tebe nejlepší?

30.07.2023, 15:51

Asi ocelář a důvod proč si myslím že není moc dobrej na arénu je ten že se často stane že tu schopnost ani nepoužije ale nebude nejhorší to rozhodně ne

03.08.2023, 05:24

Přidat komentář

Přidávat komentáře mohou jen přihlášení uživatelé.

Chceš-li přidat komentář, přihlaš se, nebo si můžeš vytvořit účet a komunikovat na fóru.