Fórum

Region: CZ/SK

Nalezené chyby

Strana 1 / 1

« Zpět na přehled témat

Dal jsem si u hrdiny zaměření Vitální hrdina čímž se navýší energie z 1000 na 1500.Po dosažení levelu kdy se má obnovit energie na maximum se ovšem neobnový na max 1500 ale jen přes 1000 podle mě to je chyba která by se měla opravit,děkuji za odpověd na tento dotaz.

04.12.2022, 05:08

Ahoj,

děkuji za nahlášení, prověřím tento problém a případnou chybu do následujících herních úprav odstraním :)

04.12.2022, 16:34

Narazil jsem na další chybu.V kmenu v sekci SPRÁVA /Příspěvky se chybně ukazuje kdo jak přispěl.Když jsem přispěl nějaké množství dřeva/kamene/železa tak se to ukázalo ale posunutě že dřevo bylo na stříbru,kámen na dřevu a železo na kameni a u železa nic.Pak jsem přispěl stříbro to se správně ukázalo na stříbru ale zase zmizely všechny ostatní takže je vidět jen stříbro.

05.12.2022, 16:32

Ahoj.

Mám stejný problém jako sirZorg s doplnovaním energie.

Jen tím chci napsat , že to není jen u něj . Snad to pomuže při odladění =)

05.12.2022, 20:59

Narazil jsem na další chybu ve hře v Arena žebříčku jsou postavy hráčů kteří jsou již smazáni i já tam jsem tedy má postava co jsem hrál a smazal jsem ji a založil jsem novou,problém je že někdo nemusí vědět že tato postava je smazána a klikne na ni a hra hodí error a kousne se.Udělalo to i na Pellyho streamu.

06.12.2022, 01:44

Zdravím  narazil jsem na chybu s ukolem - odevzdat brnění - přiněmž když ho chci odevzdat tak píše - nemáš předmět v inventáři - přitom mám - prosím  o odstranění chyby do ostré veze . Hezky den hráč Kali

07.12.2022, 10:28

Kali to není chyba.V taverně pokud se ti vyskytne tento druh questu tak máš u questu (převzít předmět) tím ho vezmeš máš ho v inventáři a doručíš ho.

07.12.2022, 11:53

Pokud sis ho v ukolu převzal a opravdu nešel odevzdat tak máš pravdu je to chyba,mě tedy pokaždé ten převzetý předmět odevzdat šel.

07.12.2022, 12:18

Ahoj našel jsem ve hře další chybu u typu postavy Ocelář to v popisku píše že ti zvýší redukci poškození o 15% a přitom když ho zvolím a kouknu na staty na postavě tak je tam jen zvýšení za typ postavy 10%.Takže mi to zvýšilo maximální redukci z 25 na 35% ale pokud je to v popisku správně tak to mělo zvýšit na 40%.

 

11.12.2022, 04:49

Ahoj, narazil jsem na podobný problém, a to úkol od Antona (obchodníka) nešel splnit úkol: Doruč předmět, měl jsem doručit lovecký luk, který jsem našel, a při předání předmětu to psalo chybu, že předmět není v inventáři, při tom tam byl....

20.01.2023, 12:39

Ahoj, narazil jsem na chybu v Kmenu, kdy Vůdce my dal veškerá práva a já stále žádná práva nemám a když kliknu na budovu Skrýš předmětů, tak na mě vybafne hláška v předmětech pages.tribe.itemStash.playerHasNoRights

 

23.06.2023, 12:42

Přidat komentář

Přidávat komentáře mohou jen přihlášení uživatelé.

Chceš-li přidat komentář, přihlaš se, nebo si můžeš vytvořit účet a komunikovat na fóru.