Fórum

Region: CZ/SK

Perk "Sběratel klíčů"

Strana 1 / 1

« Zpět na přehled témat

Dobrý den, zajímám se o perk "Sběratel klíčů", mohl bych se zeptat jaká je konkrétní šance na drop klíče pří cestování? Taky bych rád věděl, jestli je pro sběr klíče potřeba předem provést nějakou akci, aby klíč mohl spadnout (například zabít nějaké monstrum nebo splnit alespoň jeden úkol nebo něco jiného)?

Včera jsem za 155 cest nasbíral 3 klíče, dnes však za stejné množství cest nepadl ani jeden - čekám na 3. část příběhu, tak chci energii využít na sběr klíčů, místo zabíjení monster. To mě vede ke 2 závěrům - buď jsem měl včera velké štěstí a dnes smůlu nebo je potřeba provést nějakou akci, před samotným získáváním klíčů. Tak jako tak, byl bych moc rád kdybyste mi někdo mohl říct jaká je ta šance na drop :)

Děkuju


20.08.2023, 10:48

Zdravím,

pokud hráč nemá zaměření "Sběratel klíčů", pak nemá žádnou šanci na nalezení klíče při cestování. Pokud si dané zaměření zvolí, má pak 1 % šanci při každém přesunu mezi lokacemi (nehledě na vzdálenost). Jediná podmínka je, že přecestování musí stát nějakou energii, ale nyní myslím, že přecestování vždy stojí alespoň 1 bod energie.

Je to tedy vskutku hodně o náhodě, kdy v jeden den mohou padnou klíče tři a druhý den žádný :) není potřeba před tím udělat nějakou akci.

20.08.2023, 15:03

Skvělé, mockrát ti děkuju za odpověď!! :)

20.08.2023, 16:05

V pořádku :)

20.08.2023, 16:13

Přidat komentář

Přidávat komentáře mohou jen přihlášení uživatelé.

Chceš-li přidat komentář, přihlaš se, nebo si můžeš vytvořit účet a komunikovat na fóru.