Fórum

Region: CZ/SK

Byliny zaberajú veľa miesta

Strana 1 / 1

« Zpět na přehled témat

Navrhol by som nejaký záložný inventár pre byliny, podľa mňa zaberajú veľa miesta. 

27.08.2023, 19:37

Zdravím,

děkuji za návrh :)  pro možnost skladovat předměty, které hráč nepotřebuje využít v danou chvíli, slouží funkce Skrýš v lokaci Temný les. Je také možnost využít funkce Úschovna v lokacích, kde jsou dostupná Skladiště.

U samotného inventáře je pak možné pomocí tří úrovní dovedností získat druhou záložku inventáře, případně s pomocí zaměření i třetí.

Hra by tedy měla nabízet dostatečné množství prostoru pro uskladnění předmětů, záleží pak na hráči, zda využije budování skrýše nebo jiných možností.

27.08.2023, 19:48

Plně souhlasím - mám skrýš na maximální úrovni i všechna rozšíření inventáře, ale byliny prostě překážeji. Do skrýše je nelze dávat (sotva stačí na suffixové sety), do inventáře se jich pár vleze ale určitě ne dost na jeden celý elixír.

Jako rychlý hotfix, možná by stačilo místo 2 vytvářených elixírů mít 4 nebo 5? Tech na to je, místo na UI také - nemusela by se vyvíjet celá nová featura.

Tip: nejlepší místo na ukládání bylin aktuáně není skrýš ale tržiště: neomezená kapacita, prodá se? mám stříbrné si jí později koupit od jiného, neprodá se? uschovna zadarmo

28.08.2023, 10:55

Díky za upřesnění. Chápu tedy, o jaký jde problém.

Zvýšit počet lektvarů, které lze v danou chvíli vyrábět, by mohlo trochu pomoct.

Tržiště bude potřeba trochu omezit, aby se nedalo využít způsobem, který není ve hře záměrem (tedy jako takové provizorní skladiště). Je případně i možné umožnit vylepšit více prostor pro předměty ve skrýši, bude ale pro to potřeba trochu upravit vzhled, aby se do šablony stránky vešlo více stránek skrýše.

Edit: Potenciálně by bylo možné i odebrat zaměření, které přidává +1 záložku inventáře, jelikož není prakticky využíváno, a přesunout to do dovedností (stejně jako druhá záložka).

28.08.2023, 16:49

Mohli by sa byliny v inventári spájať do jedneho okienka, stacku.. napr. mám 3 byliny v inventári, Počet suboju 10 tak ich spojím a budem mať 3 byliny v jednom okienku inventára.. 

29.08.2023, 11:24

Přidat komentář

Přidávat komentáře mohou jen přihlášení uživatelé.

Chceš-li přidat komentář, přihlaš se, nebo si můžeš vytvořit účet a komunikovat na fóru.