Fórum

Region: CZ/SK

Řazení hráčů + aktivita

Strana 1 / 1

« Zpět na přehled témat

Zdravím.

Rozhodně by nebylo od věci umožnit řazení hráčů v guildě podle lvlu/hodnosti/aktivity... Toto řazení by se dalo určitě implementovat i do jiných záložek ne jen do přehledu guildy.

Dále mě napadlo, že v žebříčku po rozkliknutí hráče by se zobrazovala doba, kdy byl naposledy dotyčný online. Je těžké sehnat lidi do guildy, když nemáme moc podle čeho poznat, zda ten člověk hraje nebo to už týden nezapnul (pravděpodobně už nikdy nezapne) :) V Shakesu to lze poznat díky aktivovaným elixírům, které jsou časově omezené například. Tady jsem nepřišla na žádnou možnost, jak to zjistit.

13.09.2023, 13:19

Zdravím,

děkuji za návrh :)  možnost řazení by určitě řešit šla, můžu to tedy zapsat na seznam splnitelných návrhů. Mohla bys mi prosím jen upřesnit, kde všude by se řazení hodilo? Resp. zda ještě na jiných místech kromě přehledu členů v kmenu a žebříčku.

Co se týká aktivity - záměrně ve hře není zobrazen přesný čas aktivity hráčů, aby měli hráči trochu soukromí a ostatní hráči nemohli přesně vědět, jaké hodiny a dny hrají. Přesný čas aktivity je vidět u spoluhráčů v kmenu a hráčů v seznamu přátel. V žebříčku je nicméně zobrazen odkaz na hráče šedou barvou, pokud je ve hře neaktivní 30 a více dnů, právě aby to alespoň částečně dalo ostatním hráčům informaci, že tento hráč nebyl delší dobu aktivní, a nemá tedy smysl mu např. psát pozvánku do kmenu.

Díky :)

13.09.2023, 13:42

Řazení by se dalo použít v kemnu v detailech i v přehledu příspěvků do guildy podle dané suroviny kdo dal nejvíce/nejméně. :) Nic dalšího mě nenapdá. :D

Ohledně aktivity je to škoda, ale chápu. :)

13.09.2023, 20:06

V detailech kmenu bych k možnosti řazení, přidal i zvýraznění vlastního jména, tak jak je to v žebříčku. 

14.09.2023, 01:22

Myslim, ze neni potreba znat kdy je/neni clovek online - pro posouzeni aktivity hracu by stacilo zobrazit sumu XP za poslednich nekolik dni (treba od nedele - pri vyberu tydenni odmeny ulozit aktualni pocet XP a zobrazit rozdil aktualni minus v nedeli).

14.09.2023, 11:59

Množství XP je veřejný údaj, takže pokud tě to zajímá, můžeš to sledovat nebo si to zapisovat. Ta šedá barva u neaktivity mi spíš přijde zbytečně dlouhá. Místo 30 dní by tam mohlo být klidně jen 7 nebo 14.

15.09.2023, 11:13

Souhlasím s Ondrisem. těch 30 dní je opravdu hodně. 14 dní by byla ideálka podle mě. :)

15.09.2023, 19:34

Přidat komentář

Přidávat komentáře mohou jen přihlášení uživatelé.

Chceš-li přidat komentář, přihlaš se, nebo si můžeš vytvořit účet a komunikovat na fóru.