Fórum

Region: CZ/SK

Zkratka kmenu u jména

Strana 1 / 1

« Zpět na přehled témat

Ahoj, napadlo mě přidat ke jménu i zkratku kmene. Aby se nestalo, že zaútočím v aréně na člena kmene. Také návrh na end game. Přidat enemáka, na kterého by útočil celý kmen. 

02.10.2023, 11:01

Zdravím,

děkuji za návrhy :)  Aktuálně by se měla vedle jména hráče zobrazovat ikonka, pokud je daný hráč spoluhráčem v kmenu nebo v seznamu přátel. Pokud to ale není dobře vidět, nebo se v některé části hry ikonka vůbec nezobrazuje, mohl bys mi, prosím, sdělit, o jakou stránku jde?

Co se týká protivníka pro celý kmen - rádi do hry přidáme novou mechaniku, do které se bude moct zapojit celý kmen, ať půjde o souboje mezi kmeny nebo formu kmenového dungeonu, kdy budou hráči společně útočit na NPC protivníka. Řešíme proto různé možnosti a návrhy, jak by taková mechanika mohla fungovat, aby byla pro hráče přitažlivá a zábavná. Pokud bys měl nápad, jak by mohl takový dungeon fungovat, můžeš jej kdykoliv sdělit takto veřejně, nebo klidně i soukromě např. přes herní podporu nebo mně do osobních zpráv :)

Díky!

02.10.2023, 13:58

Boje mezi kmeny zní velice dobře, jelikož již nyní vzniká drobná rivalita (což se mi strašně líbí). 

Ohledně kmenového dungeonu, tak ze zkušenosti z jiné hry, to bylo následovně. Postava měla např 1 000 000 HP a každý z kmene mohl zaútočit jednou denně a postupně ho  zdolali, následně to dalo bonus do kmene a loot pro jednotlivé hráče. Mohlo by se to i zakomponovat do kmenových budov, napadá mě kovárna speciálních předmětů. Kdy by z bosse padaly materiály, což je jak motivační pro kmenové členy přispívat suroviny, tak i bojovat s bossem. A somozřejmě je tam těch bosů x, kdy je souboj těžší a těžší. Tohle byla, pro mě, nejzábavnější část hry. 

Fandím vám držte se.

Případně se věnuji tvorbě v 3D programu Blender, ve volném čase. Mohl bych tedy tvořit třeba obrázky atd.

https://www.instagram.com/hummingbird_industry/

05.10.2023, 14:56

Přidat komentář

Přidávat komentáře mohou jen přihlášení uživatelé.

Chceš-li přidat komentář, přihlaš se, nebo si můžeš vytvořit účet a komunikovat na fóru.