Fórum

Region: CZ/SK

Potvrzování kmenové výstavby

Strana 1 / 1

« Zpět na přehled témat
Téma je uzamčeno, nelze přidávat nové komentáře.

Ahoj,

 

přikládám návrh, který se týká výstavby budov v kmeni. Ze života jednoho vedoucího kmene (mě) - stal se mi neskutečný fail, kdy jsem si chtěl vybrat z dolů denní suroviny a nějakým automatismem jsem klikl doprava místo doleva...a omylem tak vylepšil důl (místo jeho výběru) a utratil kmenové suroviny...což není žádná levná záležitost na vyšších levelech a tím jsem poškodil strategii celého kmene...

No tento fail mě přivedl na myšlenku - přidat okénko, ve kterém by se jednoduše potvrzovalo ANO NE před tím, než se budova opravdu postaví....takhle kliknu na postavit a bum, je to na světě...určitě se může stát v budoucnu znovu komukoliv, tak by to ušetřilo pár nasrání, které si nyní prožívám, svojí chybou samozřejmě.

 

Díky.

02.10.2023, 13:20

Zdravím,

děkuji za návrh :)  V kmenové záložce "Budovy" je přehled jednotlivých budov, kdy je možné se prokliknout do detailu (skrze název budovy) nebo ji vylepšit (tlačítko "Postavit" vpravo). V detailu dané budovy by neměla být možnost ji rozšířit - v případě těžebních budov (Dřevorubecká chatr, Kamenolom a Železný důl) by mělo být možné pouze vybrat surovinu - pro sebe, nebo ji přidat do kmenu.

Při kliknutí na tlačítko "Postavit" v přehledu budov, by mělo vyskočit potvrzovací okno, zda chce hráč skutečně tuto budovu postavit/vylepšit. Pokud tedy skutečně došlo k tomu, že se omylem budova rozšířila a buď potvrzovací okno nevyskočilo, nebo se podařilo budovu rozšířit jiným způsobem, než kliknutím na tlačítko "Postavit", mohl bych požádat o bližší informace, např. z jaké stránky se budovu podařilo postavit, či o jaký prohlížeč se jedná? Klidně je možné tyto informace sdělit soukromě na podpoře nebo v osobních zprávách.

Díky!

02.10.2023, 14:04

Nemám slov, jsem blbec. Teď jsem si to zkusil nanečisto na jiné budově a skutečně to vyskakuje...byl jsem v práci v takovém laufu, že jsem to ani nevnímal a myslel si, že nevyskočilo...nemám slov, budovy už budu zlepšovat jen v klidu z pohodlí domova :-D můžeš zamknout tento topic jako zbytečný, díky za odpověď a sorry za zbytečnou paniku :-D to se mi spoluhráči vysmějou :-D

02.10.2023, 14:18

V pořádku, může se samozřejmě stát, že se vyskytne ve hře nějaká chyba, proto to bereme vážně a raději necháme takové situace prověřit :)  Budu tedy brát toto téma jako v pořádku a uzamknu jej, ale kdykoliv je možné založit nové téma nebo napsat na podporu, kdyby se objevil jiný problém. Díky!

02.10.2023, 14:23

Přidat komentář

Téma je uzamčeno, nelze přidávat nové komentáře.