Fórum

Region: CZ/SK

Kovárna - přidání atributu

Strana 1 / 1

« Zpět na přehled témat

Ahoj, 

napadla mě jedna věc. 

Bylo by možné v budoucnu zvážit, že na příklad v kovárně bych si vylepšil předmět (přidal atribut, nebo ho změnit)? 

Uvedu na příkladu: 
- Mám zbraň s atributy + umění boje a 3% na kritický útok, ale chtěl bych do té zbraně přidat atribut třeba vytrvalost. 

- V kovárně by to bylo za poplatek (suroviny) + stříbrňáky nebo zlaté cihly? 

 

Díky za odpověď Geralth. 

10.10.2023, 07:56

Myslim, ze takovy system spada do kategorie 'myslim ze to chci ale v realu urcite nechci':
Bez zasadniho omezeni toho co jde/nejde by doslo ke smazani rozdilu mezi predmety. Bez omezeni by kazdy predmet byl 'proste predmet', je jedno jestli spadnul s Presnosti a nebo s Vytrvalosti a vzdycky by sel predelat na ten uplne nejlepsi. Jedine na co by melo smysl se divat by byla uroven predmetu - vsechny stity urovne 63 by byly vlastne ten samy stit.
Mno... a v pripade zasadniho omezeni systemu, nac ho pridavat, kdyz stejne nemuzu udelat co chci?

11.10.2023, 08:43

Pro mě by to bylo vyhovující, když chci konkrétní předmět s konkrtními atributy, tak mi trvá celkem dlouho než ho najdu, abych byl spokojený. 

A musím furt utrácet hodiny nebo zlaté cihly u obchodníka a furt hledat, jak vocas tu správnou kombinaci. Kort, když na tržišti, taktéž není, tak si ten předmět prostě vytvořit zušlechtit v kovárně. 

11.10.2023, 09:56

Ideální předmět by chtěl každý a kouzlo hry je ho hledat a najít. Utrácet hodiny a goldy nemusíš. Je to možnost a ne nutnost. :)

12.10.2023, 13:08

Zdravím,

děkuji za návrh :)  Nějaké jednorázové vylepšení předmětu jedním atributem by ve hře fungovat mohlo, ale aby se to nekrylo s aktuální možností vylepšování předmětů, bylo by vhodné tuto mechaniku zasadit do hry jiným způsobem. Možná by se do toho dali zasadit i Pracovníci, ať celá jejich funkce není jen o těžení surovin. Budeme určitě otevřeni jakýmkoliv návrhům v tomto směru.

12.10.2023, 15:23

Přidat komentář

Přidávat komentáře mohou jen přihlášení uživatelé.

Chceš-li přidat komentář, přihlaš se, nebo si můžeš vytvořit účet a komunikovat na fóru.