Fórum

Region: CZ/SK

Výroba energetických lektvarů

Strana 1 / 1

« Zpět na přehled témat

Určitě se to stalo každému z vás. Chybí vám 10 XP na dokončení levelu a bohužel už není z čeho brát energii. Dnes to částečně můžou řešit lázně, ale i tak k tomuto jevu bude docházet. Výsledkem je, že druhý den vám energie naběhne na full a vy párkrát kliknete a o zbytek přijdete, protože se energie opět resetuje po dokončení levelu.

Řešením je mechanika tvorby energetických lektvarů, které již ve hře jsou. V případě, že vám zbyla těsně před dokončením levelu energie, mohlo by být možné ji nějakým způsobem uložit do lektvarů. Šlo by to tedy jenom po 100, případně aby nedocházelo k nějakému zneužívání této mechaniky, klidně to může být 150 energie za jeden +100 lektvar, to je na domluvě.

Tato mechanika by mohla být součástí lázní nebo skrýše (např. magický kotel). Nejvíc by se mi ale líbila v lokaci Záhadná laboratoř v podzemí. Sice by byla zpřístupněna hráčům až od lvl 50, ale na druhou stranu by to vyřešilo případný zneužití mechaniky hráči na hodně nízkých lvlech (1-15), kdy docházelo k přebytkům energie běžně.

Co si o tom myslíte?

12.10.2023, 14:02

Upřímně, nestalo, přece umím počítat :D

Teď máme navíc lázně a trénink stojí energii, nemyslím si, že je nutné přidávat víc energetických vyvažovacích mechanismů, byť idea je to zajímavá.

12.10.2023, 17:25

Zdravím,

osobně jsem pro nějakou formu výroby energetických lektvarů, jen si nemyslím, že by to bylo potřeba zrovna kvůli tomu, že to občas hráči nevyjde ideálně na konci úrovně. Já osobně jsem zamýšlel, že by koncept výroby mohl fungovat v lokaci Tiché jezero, které tomu částečně odpovídá i v rámci herního lore. Například by do hry mohl přibýt nový předmět do inventáře "Prázdná lahvička", kterou by hráč potřeboval, aby ji mohl naplnit vodou z jezera, a tím vyrobit zmíněný lektvar. Lahvička by se poté dala kdykoliv zasadit do nějaké další herní inovace, věřím, že by se pro takový předmět další využití dokázalo najít.

Nejsem ale samozřejmě proti nějakým dalším alternativám a nápadům, jak by zmíněná výroba mohla fungovat :)

12.10.2023, 21:31

Přidat komentář

Přidávat komentáře mohou jen přihlášení uživatelé.

Chceš-li přidat komentář, přihlaš se, nebo si můžeš vytvořit účet a komunikovat na fóru.