Fórum

Region: CZ/SK

Síla a univerzálnost oceláře

Strana 1 / 1

« Zpět na přehled témat

Ahoj,

chtěl bych tady nadhodit téma k diskuzi -  celkovou sílu a univerzálnost oceláře. Přijde mi na můj vkus vcelku silný a až moc univerzální, člověk ho může postavit na x způsobů a stejně redukce poškození + omráčení udělá velikou práci.

Co si o tom myslíte?

Podle mě by připadalo v úvahu snížit jeho základní procento bonusu k redukci poškození, případně nějaký jiný rework.

 

 

04.07.2023, 11:56

Zdravím,

dle mého názoru měl Ocelář příliš vysokou šanci na seslání kouzla. To v podstatě dělá dva efekty - soupeř nemůže zaútočit ani seslat kouzlo, a navíc se útoku Oceláře ani nemůže bránit. Takže když se toto zopakuje třeba 2x-3x ihned po sobě nebo v krátkém okamžiku, může to být docela nevyrovnaný souboj.

V rámci balance úprav uvedených v novince se snížila šance na seslání kouzla z 30 % na 20 %, čímž by se měl tento problém trochu zmírnit. Osobně bych příliš neměnil samotnou redukci poškození, jde v podstatě o koncept celé postavy. Pokud by ale měl výsledky stále příliš dobré oproti ostatním postavám, je možné s tím zkusit něco vymyslet. Možná by namísto toho šlo třeba snížit poškození nebo šanci na dvojitý útok, aby šlo stále především o defenzivní postavu.

Pokud by byly nápady, jak lépe upravit atributy nebo i efekt samotného kouzla, sem s nimi :)

05.07.2023, 05:19

Přidat komentář

Přidávat komentáře mohou jen přihlášení uživatelé.

Chceš-li přidat komentář, přihlaš se, nebo si můžeš vytvořit účet a komunikovat na fóru.