Fórum

Region: CZ/SK

Pracovníci a sběr bylin

Strana 1 / 1

« Zpět na přehled témat

V první řadě by bylo fajn, kdyby mohl pracovník také sbírat byliny. Já většinou přes noc dávám odpočinek, takže pro sběr bylin už mi pak nezbývá prostor. Když pro mě někdo může kácet stromy, tak proč by nemohl sbírat kytky? Tvorba lektvarů je zajímavá mechanika, která může postavy dost ovlivnit, ale na výrobu jsou tak drahé, že je hráči většinou nepoužívají do obrany, což je škoda.

Mechanika pracovníků by se mohla předělat/vylepšit. V tuhle chvíli mi přijde najímání pracovníků za goldy poměrně drahé a věřím, že většina hráčů tuto možnost ani nevyužívá.

Můj návrh. Každá lokace by měla svého pracovníka. Mohlo by do hry být přidáno nějaké vybavení pro pracovníky, které by padalo obdobně jako záložní inventář (sekera, pila, lopata, krumpáč, košík, nůše atd.) Za tento inventář by se mohl pracovník najmout (kácení lesa - sekera +8 hodin, pila +16 hodin) a nebo vylepšit (sekera +25% kácení, pila +50% na nějaký čas...).

Uvítal bych i jiné návrhy ohledně práce, protože to podle mě může být mnohem zajímavější prvek hry než je v tuto chvíli. Například možnost trénování pracovníků atd.

12.10.2023, 14:26

Tohle je hodně zajímavej návrh.

Ale zaujala mě poznámka, že většina hráčů nevyužívá najímání pracovníků za goldy? Je to jen domněnka nebo to řešíte v kmeni? Protože já to využívám fest, rotuju je po osmi hodinách 24/7 od chvíle, co můžu a stejně jsem nenasbíral dost surek na to, abych mohl postavit najednou lázně... nějak netuším, jaká je jiná relevantní forma, jak ty suroviny nasyslit bez pracovníků.

12.10.2023, 17:20

Nějaká forma předělání pracovníků je ok nápad, ale bral bych to jako věc až bude čas a důležitější budou hotové. Taky je využívám v současné formě nonstop, ke to nezbytnost a jeden z důležitých prvků hry, na serveru 2 budou neocenitelný 

12.10.2023, 17:24

Zdravím,

děkuji za návrh :)  sám mám v návrhu, že by se Pracovníky dalo rozšířit, aby nebyli jen vedlejší věc na těžení surovin, ale aby mohli plnit více těchto časových věcí, jako zmíněné byliny. Jsem proto rád, že tuto situaci vidíme podobně :D

Ohledně většího rozšíření o možnosti inventáře apod., je to již věc fantazie, čím by ta mechanika mohla být zajímavější. Máš nějaký nápad, k čemu by trénování pracovníků fungovalo?

12.10.2023, 21:27

Přidat komentář

Přidávat komentáře mohou jen přihlášení uživatelé.

Chceš-li přidat komentář, přihlaš se, nebo si můžeš vytvořit účet a komunikovat na fóru.