Fórum

Region: CZ/SK

Ocenění neúnávaný pracovník

Strana 1 / 1

« Zpět na přehled témat

Ahoj,

 

Koukal jsem že se to tu ještě neřešilo, ale všiml jsem si že najmutí pracovníci a jejich práce se nezapočítává do ocenění neúnavný pracovník.

Dnes jsem provedl test kdy jsem měl 710 hodin hotovo, pracovníci odpracovali 3x10 hodin, takže jsem očekával že budu mít po dokončení jejich práce 740 a to se nestalo.

Je to účel a počítá se práce pouze mojí postavy, nebo je to chybka ?

 

Díky 

05.11.2023, 17:56

Počítá se pouze postava co jsem vysledoval a dává to smysl. Kdyby se počítali i pracovníci, tak je to hned splněno...čili by se buď museli posunout hranice jednotlivých levelů ocenění, nebo vytvořit nová kolonka pro pracovníky...každopádně za mě je to takhle správně, aspoň tě to nutí i svou postavu nechat pracovat

05.11.2023, 18:58

Já jsem s tím víceméně OK :) jen bych to asi tedy více specifikoval, bo se na to dá dívat tak i tak a věřím že dost lidí na to kouká tou optikou práce jako práce

05.11.2023, 19:52

Spis horsi je, ze uroven 50+ uz neni vicemene jak to oceneni split (leda za zlato?). Od te doby co lze sbirat byliny, tak -alespon moje- postava v drtive vetsine sbira byliny (coz neni, nebo aspon nebylo brano jako prace). Popravde, nevim jestli nekdy to oceneni udelam.

06.11.2023, 10:52

Je pravda že otázka ohledně toho proč není sběr bylin brán jako práce stojí taky za to, za mě je to "stejná pakarána" jako jiná práce v reálu

06.11.2023, 17:21

Přidat komentář

Přidávat komentáře mohou jen přihlášení uživatelé.

Chceš-li přidat komentář, přihlaš se, nebo si můžeš vytvořit účet a komunikovat na fóru.