Fórum

Region: CZ/SK

očarované předměty

Strana 1 / 1

« Zpět na přehled témat

Zdravím. předem vám chci poděkovat za vaši skvělou práci.

A teď k mému dotazu/ návrhu. Proč nejdou prodávat očarované předměty? Např v rámci kmene mi to přijde jako nesmysl, když si navzájem chceme pomoci.

10.11.2023, 10:24

Zdravím,

v prvé řadě děkuji za pozitivní slova, budeme se snažit i nadále :)

Co se týká otázky - očarované předměty nelze prodávat proto, že je možné je vylepšovat - nechceme, aby pak např. jeden hráč vylepšil předmět na maximální hodnoty a poté předmět jen postupně koloval mezi hráči. Vylepšování předmětu by měla být individuální záležitost každého hráče. Zrušením očarování se zároveň zruší i všechna vylepšení.

Je to tak to srozumitelné?

Díky!

10.11.2023, 12:55

Ano srozumitelné to je, ale pro představu. Odčaruju předmět, pak ho dám někomu z kmene, ten ho očaruje úplně stejně, a tak stejně dojde ke zmíněnému kolečku. Jen je tam nutnost odčarovat a zase očarovat. Chápal bych to, kdyby to bylo za premium měnu, ale takto mi to smysl nedává. Ale je to můj názor, který nemusí sdílet každý ;)

10.11.2023, 13:58

V tomto případě jde o to, aby někteří hráči neměli příliš velkou výhodu v této pomoci - například když bude mezi pár hráči kolovat zbraň s maximálním vylepšením poškození i atributů, tak tito hráči ji budou mít prakticky zdarma a ostatní budou muset utratit hodně surovin, aby se k takovému vylepšení mohli dostat. Na jednu stranu dává smysl, že si hráči mezi sebou vypomohou, na tu druhou rozdíl v surovinách může díky tomu být velký, což může mít dopad do dalších částí hry.

Aktuálně je to tedy ve hře nastavené tak, že samotný předmět si hráči předat "zdarma" mohou, ale jakékoliv další vylepšení tohoto předmětu si už každý hráč musí udělat sám :)  Je to takový střed mezi tím, aby si hráči vůbec pomáhat mohli a tím, aby se nestalo, že ve hře bude kolovat 10 maximálně vylepšených předmětů, které budou jen postupně měnit majitele. Mohlo by to mít negativní dopad jak na hráče, tak i na samotnou hru.

10.11.2023, 14:58

Přidat komentář

Přidávat komentáře mohou jen přihlášení uživatelé.

Chceš-li přidat komentář, přihlaš se, nebo si můžeš vytvořit účet a komunikovat na fóru.